ehk korduma kippuvad küsimused

 

Nagu ikka, kui varem ei ole kokku puutunud, siis on asi uus ja küsimusi palju. Toome välja mõned põhilised küsimused, mida meilt tekstiilipesuri ja keemilise puhastamise kohta küsitakse ning anname neile vastused. Loodame, et saate siit abi!

 

 • Mida selle tekstiilipesuriga pesta saab?
  Tekstiilmööblit! Diivaneid, tugitoole, tumbasid, vaipu, madratseid, auto salongi…
 • Kas pesurit saab teilt rentida ka nädalavahetuseti? Kas hind on siis kallim?
  Jah, meilt saab tekstiilipesurit rentida absoluutselt igal nädalapäeval ja hind on ikka kogu aeg sama soodne!
 • Mis pesuvahendit tohib kasutada? Kas pesuvahend kuulub hinna sisse? Kui palju te seda kaasa annate? Kui suure pinna selle kogusega puhtaks saab? Kas pesuvahendit on võimalik teilt juurde osta?
  Tekstiilipesuriga keemilise puhastuse tegemiseks tohib kasutada vaid sobivat puhastusainet, mis on sellise pesu jaoks mõeldud. Meie tekstiilipesur ja puhastusvahend on mõlemad Kärcheri toodang. Rendihinna sisse kuulub üks tops puhastusainet, millega saab keemilise puhastuse tehtud näiteks ühele 1,5x2m vaibale ja ühele 3-kohalisele diivanile või muule võrdväärse suurusega pinnale. Pesuvahendit on võimalik meie käest ka juurde osta.
 • Kuskohast tekstiilipesuri kätte saab? Kas pakute ka kojutoomist ja järeletulemist?
  Pesuri saab kätte meie juurest, Sakust, Harjumaalt. Pakume ka lisateenusena transpordi võimalust, soovi korral toome tekstiilipuhastaja ise sinuni!
 • Kas teilt on võimalik tellida ka puhastusteenust?
  Jah, on! Teenuse hind on soodne ja sõltub puhastatava pinna suurusest ja määrdumisastmest.
 • Kas puhastusvahend jätab peale keemilist pesu tekstiilpinnale mingi lõhna?
  Ei, ei jäta ja lisaks sellele viib ta tekstiilpinnast endaga kaasa ka mustuse-, tolmu- jm ebameeldivad lõhnad.
 • Kas puhastatav pind jääb peale tekstiilipesuri kasutamist märg?
  Puhastatav tekstiilpind ei jää märg, küll aga pisut niiske ja tahab kuivada, sõltuvalt tekstiilist ja sellest kui palju puhastusvahendit on pinnale pihustatud, 3-12h. Soovitame alati klientidele pesta diivaneid ja vaipu õhtul enne magamaminekut, nii saavad need öösel kuivada ja hommikul ootab teid puhas ja kuiv mööbel.